Poprzedni

Następny

Rajd Duch Puszczy powrócił do Gródka po dwuletniej przerwie. I był to powrót, jak to sie mówi, "z przytupem". Zresztą, liczby mówią same za siebie
Jak co roku pod koniec października na Suwalszczyznę zjeżdżają sie miłośnicy jazdy offroad na największą w regionie imprezę przeprawową, czyli Zmota Challenge. W tym roku
Pod koniec września w okolicy Kolna odbył się po raz trzeci rajd organizowany przez Hunt 4x4. To bardzo młoda impreza, ale z każdą edycją przyciąga

SUValska Przygoda

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

09 czerwca 2021

Czy offroad to tylko przysłowiowe "upalanie", ciężki sprzęt i błoto po klamki? Naszym zdaniem - zdecydowanie nie! A wyjazd organizowany przez Hunt4x4 z pewnością to udowodnił. 

 

HUNT4x4 Kolno

 

Kiedy dostaliśmy zaproszenie na wyjazd integracyjny organizowany przez Hunt4x4 w Kolnie, nie zastanawialiśmy się, czy jechać. Bo czy można zacząć lepiej długi weekend niż od spotkania ze znajomymi i wspólnej wyprawy?
A zatem w upalne, czerwcowe popołudnie stawiliśmy się na miejscu zbiórki i ruszyliśmy. Szybko opuściliśmy mury miasta, a szutrowa, coraz węższa droga zaprowadziła nas do pierwszego przystanku, czyli nieczynnej żwirowni gdzie chętni mogli poszaleć. Ale nie tylko - Organizatorzy  zabrali nas również na małą wędrówkę do owianego legendą kamienia czarownic. 

 

Hunt4x4, integracja, pojazdówka, Kolno

 

Offroad w lekkiej wersji

 

Pora jechać dalej. Kurz unoszący się nad kolumną samochodów widać było pewnie z daleka. Wciskał się w dosłownie każdą szczelinę, momentami ograniczając widoczność do zaledwie kilku metrów i przesłaniając widoki. Na szczęście na trasie przejazdu znalazły się brody rzeczne, więc była szansa nieco opłukać samochody i trochę się ochłodzić. 

 

Droga malowniczo wiła się przez świeżo skoszone łąki i pola. Ostatnim przystankiem były bunkry należące do Linii Mołotowa, więc fani historii i/lub urbexu nie byli zawiedzeni. My z pewnością nie, ponieważ w tym samym czasie szykowaliśmy sie do naszej wyprawy na Linię Mołotowa z tym, że bardziej na południe. 

 

Hunt4x4, integracja, pojazdówka, Kolno

 

Wypad był krótki, ale bardzo udany i potrzebny, choć nie obyło się bez małych przygód w postaci "gumy" złapanej przez nikogo innego jak Organizatora. Oby więcej takich w przyszłości - będziemy trzymać kciuki. 

Koniecznie zobacz naszą relację z tej wyprawy. 

 

 

Dziękujemy Tomaszowi Pasławskiemu za udostępnione zdjęcia lotnicze. 

 

 

 

 

 

 

 

wyprawa 4x4, off road, SUValska przygoda w trasie

HUNT4x4 KOLNO 

INTEGRACJA 03.06.2021                                                            
RODO

Szymon - pomysłodawca projektu SUValska Przygoda, odpowiedzialny za wytyczanie tras, założyciel i autor strony, fotograf

tel. +48 790 500 950

suvalska.przygoda@gmail.com

Ewelina - współtwórca strony, poszukiwacz informacji, odpowiedzialna za opracowanie przewodników, fotograf

tel. +48 789 347 606

suvalska.przygoda@gmail.com