Wyprawy 4x4 w ciekawe miejsca w Polsce

Musisz wiedzieć, drogi Czytelniku, że wszystko, o czym tu piszemy ma swój początek w naszej pasji. Nie jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami ani wyroczniami jeśli chodzi o sprawy techniczne i offroad. Wiedza, którą staramy się przekazać bierze się z przejechanych setek kilometrów, przewertowanych książek i nabytego, często metodą prób i błędów, doświadczenia. 

 

Ciekawe miejsca w Polsce

 

W tym miejscu podzielimy się z Tobą wspomnieniami z naszych wypraw w ciekawe miejsca w Polsce. Nasza natura szwędacza nie pozwala zbyt długo siedzieć w miejscu. Podróże, te bliższe i te dalsze często prowadzą nas do wartych odwiedzenia miejsc. Czasem są to popularne atrakcje turystyczne, a czasem punkty zupełnie zapomniane i odludne.

 

Offroad i 4x4 subiektywnie

 

Tutaj  dajemy ujście naszej drugiej pasji którą jest offroad. Znajdziesz tu wskazówki odnośnie potrzebnego sprzętu, wyjaśnienie niektórych pojęć i garść porad. Często jeżdzimy na rajdy w charakterze "ekipy filmowej", więc jest tu także miejsce na relacje z impre 4x4, na których byliśmy.

 

 

Czego się spodziewać?

Na dobry początek

SUValska Przygoda

RODO

Szymon - pomysłodawca projektu SUValska Przygoda, odpowiedzialny za wytyczanie tras, założyciel i autor strony, fotograf

tel. +48 790 500 950

suvalska.przygoda@gmail.com

Ewelina - współtwórca strony, poszukiwacz informacji, odpowiedzialna za opracowanie przewodników, fotograf

tel. +48 789 347 606

suvalska.przygoda@gmail.com