Dalecyja vol.3

28-30 czerwca 2024

Formularz zgłoszeniowy

ZADZWOŃ

NAPISZ

Marzy Ci się wyprawa po Suwalszczyźnie? Takie całkowite oderwanie od codzienności i monotonii? Być może oglądasz zdjęcia na Facebooku lub Instagramie, filmy na YouTube i myślisz - ja też tak chcę. I wiesz co? Możesz!!!

 

Już czas, by przestać mówić sobie "może kiedyś", "jak tylko...", "pojadę w następny weekend", "poczekam, aż..."

 

Moglibyśmy napisać tu, że mamy super ofertę i indywidualne podejście, ale to banał i truizm. Moglibyśmy opowiadać o tym, jaka piękna jest Suwalszczyzna, ale to przecież nie nasza zasługa. Moglibyśmy opowiadać, że jesteśmy profesjonalistami, ale co to tak naprawdę znaczy?

 

Ale wiesz co? Zabierzemy Cię w fascynującą podróż. Pokażemy najbardziej urokliwe miejsca. Opowiemy ciekawostki, których nie znajdziesz na tablicach informacyjnych ani nie usłyszysz od przewodników. Zadbamy o rozrywkę dla Twoich dzieci podczas jazdy. 

A wiesz dlaczego? Bo chcemy byś po zakończonej wyprawie mógł powiedzieć sobie "to był świetny dzień, który zapamiętam na długo". 

 

Czego potrzebujesz? Na pewno auta z napędem 4x4. Nie musi być przerobione ani dostosowane do warunków, jakie panują na przykłąd na rajdach. Opony terenowe czy wyciągarka mogą się przydać, ale nie jest to warunek konieczny. 

 

Pamiętaj, że na wyprawę zabieramy ze sobą tylko osiem aut.   

 

 Zadzwoń lub napisz

 

WYPRAWY OFF ROAD TROCHĘ INACZEJ

Wyprawy 4x4 po Suwalszczyźnie, Mazurach Garbatych i LItwie

SUValskie WYPRAWY

SUValska Przygoda

RODO

Szymon - pomysłodawca projektu SUValska Przygoda, odpowiedzialny za wytyczanie tras, założyciel i autor strony, fotograf

tel. +48 790 500 950

suvalska.przygoda@gmail.com

Ewelina - współtwórca strony, poszukiwacz informacji, odpowiedzialna za opracowanie przewodników, fotograf

tel. +48 789 347 606

suvalska.przygoda@gmail.com