CZASEM NIE LICZY SIĘ CEL, LECZ DROGA...

 

 

A jeśli Twoim celem jest poznanie jednego z najpiękniejszych zakątków Polski - jesteś we właściwym miejscu. Pokażemy Ci drogę. Niekoniecznie najłatwiejszą i najkrótszą. Ale z pewnością najciekawszą.

 

W DROGĘ

Wyprawa...

 

Masz czasem chęć po prostu spakować rodzinkę albo znajomych do samochodu i ruszyć w nieznane? Poczuć tę radość płynącą z samej podróży?

A może chciałbyś zobaczyć Suwalszczyznę z trochę innej perspektywy?

 

Pomożemy Ci zorganizować wyprawę, bez względu na to, czy jedziesz sam czy w większej grupie. 

Znajdziesz tu informacje o organizowanych wyprawach, gotowe trasy wraz z opracowaniem w formie papierowej lub audio. A jeśli chcesz - będziemy Ci towarzyszyć na szlaku i co nieco opowiemy o Suwalszczyźnie. 

To jak? Ruszamy w drogę?

Wyprawa Suwaszczyzna i Mazury Garbate

Powrót

SUValska Przygoda

AKTUALNOŚCI

Marcowe Roztopy to pierwsza w tym roku zorganizowana przez nas wyprawa off road. Tym razem zaplanowaliśmy trasę po południowej części Suwalszczyzny i ziemiach należących niegdyś do zakonu Kamedułów. Teren nie
Jednym z podstawowych elementów wyposażenia samochodu terenowego jest lina. Czym się kierować przy jej wyborze, jakie są wady i zalety różnego rodzaju lin? Przeczytaj nasz krótki poradnik.  Lina Kinetyczna -
W ostatnią niedzielę stycznia 2021 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała już po raz 29. Od trzech lat, wraz ze Stowarzyszeniem Suwalski Off Road Suwałki 4x4 oraz wszystkimi zaprzyjaźnionymi pasjonatami

NASZE PODRÓŻE

CO ROBIMY

SUValska Przygoda - od początku

 

Pomysł na stworzenie tej strony powstał jeszcze w 2019 roku. Jesienią przy współpracy Stowarzyszenia Suwalski Off Road Suwałki 4x4 udało się po raz pierwszy po kilkuletniej przerwie zorganizować na Suwalszczyźnie rajd off roadowy. Już wtedy, trochę jeszcze nieśmiało zaczęliśmy myśleć o uczynieniu z zamiłowania do motoryzacji, off roadu, podróży, wypraw i fotografii sposobu na życie - pełniejsze, ciekawsze, wypełnione mnóstwem wspomnień i przygód.

Rok 2020 i kolejne udane przedsięwzięcie w postaci wyprawy SUValska Przygoda pokazały, że najwyższy czas marzenia i "gdybanie" przekuć w realny plan działania. I zacząć go realizować. Dołączysz?

Planowanie wypraw i wycieczek
Wyprawa na punkt widokowy Lutowiska
Na koniec świata, Wyprawa, wycieczka Suwalszczyzna i nie tylko.

Zabytkiem przez świat

 

Nieważne, czym jeździsz - aby do przodu i bez awarii. Tym bardziej, jeśli Twój samochód daje Ci możliwość wjechać tam, gdzie zwykła osobówka nie dotrze.

Nasze samochody, Jeep Grand Cherokee ZJ  czyli Dzik i Subaru Forester SF, zwany pieszczotliwie Lodówką ze względu na swą przepiękną linię to maszyny starsze niż dwadzieścia lat. Nie przeszkadza nam to jednak. Bo i czemu miałoby, skoro są w stanie zabrać nas tam, gdzie żadne auto osobowe nie ma szans dojechać. 

Może już spotkałeś nas gdzieś na szlakach Suwalszczyzny? A może wyprawa? Sprawdź, jak możesz to zrobić - to łatwiejsze niż myślisz.

Szymon - pomysłodawca projektu SUValska Przygoda, odpowiedzialny za wytyczanie tras, założyciel i autor strony, fotograf

tel. +48 790 500 950

suvalska.przygoda@gmail.com

Ewelina - współtwórca strony, poszukiwacz informacji, odpowiedzialna za opracowanie przewodników, fotograf

tel. +48 789 347 606

suvalska.przygoda@gmail.com